Lokalizacja Park maszynowy Oferta
Historia firmy Nasza firma ma prawie 30-sto letnią tradycję. Na rynku motoryzacyjnym zaistnieliśmy w 1979 roku zaczynając od produkcji części zamiennych do autobusu marki Ikarus. Wraz z upływem czasu powiększyliśmy swoje możliwości technologiczne, zatrudniając wysoko wykwalifikowaną kadrę z bogatym doświadczeniem praktycznym oraz powiększając park maszynowy.

Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest produkcja przyrządów do obróbki plastycznej. Zajmujemy się również wytwarzaniem części zamiennych i podzespołów do samochodów ciężarowych i autobusów oraz ich regeneracją.

Ponadto prowadzimy działalność usługową w zakresie wytwarzania różnorodnych elementów za zamówienie klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Firma świadczy usługi polegające zarówno na produkcji pojedynczych elementów, jak i większych serii poszczególnych nietypowych części.

Firma osiągnęła wysoki poziom możliwości technologicznych, który umożliwił na współpracę z klientami nie tylko z całej Polski, ale również z Czech, Rosji, Ukrainy, Litwy, Niemiec, Szwecji i Włoch.

Wysoka jakość produkowanych przez nas wyrobów daje gwarancję spełnienia wszelkich wymagań naszych odbiorców w kraju i zagranicą. Inwestując w maszyny i urządzenia, nowoczesną technologię oraz szkolenie pracowników stawiamy sobie na celu rozszerzenie gamy swoich wyrobów oraz podjęcie szerokiej współpracy z nowymi partnerami.


Wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie: Szwedserwis